O NAS - Lampy rustykalne

SKLEP Z LAMPAMI WŁOSKICH PRODUCENTÓW
sklep z lampami włoskich producentów
Przejdź do treści

O NAS
Dlaczego proponujemy lampy właśnie tych producentów ?

Od wielu lat zajmujemy się projektami i wyposażeniem wnętrz w stylach rustykalnych, sielskich i te kolekcje lamp świetnie wpisały się w klimaty domów naszych klientów, idealnie dopełniając nastrój wnętrza.   Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, będąc pewnym jakości i dobrego wzornictwa tych produktów

Sprzedajemy lampy włoskich producentów już od 10 lat:
IL Fanale - strona producenta: ILfanale.com  i Ferroluce - strona producenta  ferroluce.it  
Obydwie firmy są rzetelne i terminowe (o ile nie ma przejściowych kłopotów zwiazanych z ogólnoświatową Pandemią i rozchwiania wypracowanych standartów realizacji zamówień ! co niestety doświadczamy w tych czasach - prosimy o zrozumienie) i dbają o jakość swojego produktu -przesyłane lampy są wzorowo zapakowane i na 10 lat współpracy było tylko parę uszkodzeń transportowych i konieczna wymiana lampy lub klosza na nasz koszt .

Kolekcje są często modyfikowane, powstają nowe wzory, by lampy były dopasowane w stylu do obecnych trendów.  

W naszym serwisie lampyrustykalne.pl  staraliśmy się najlepiej jak to możliwe zaprezentować kolekcje, zdając sobie sprawę, że wielu z klientów nie będzie miało możliwości zobaczyć ich na żywo. Chętnie udzielimy wszelkich podpowiedzi czy prześlemy dodatkowe zdjęcia aby jak najdokładniej zaprezentować wybrane produkty.

Dokładamy wszelkich starań by zamówienie było zrealizowane jak najszybciej i najwygodniej dla klienta.

  Zapraszamy

.  .  .  .  .  .  .  .  .
Wróć do spisu treści