O NAS - Lampy rustykalne

Przejdź do treści

O NAS

Dlaczego proponuję lampy włoskich producentów Il Fanale i Ferroluce ?
...wszystko zaczęło się od potrzeby znalezienia odpowiednich i pięknych lamp do projektowanych wnętrz.
Zawodowo zajmuję się aranżacją i projektowaniem wnętrz, szczególnie w stylach: rustykalnym, sielskim, wiejskim.  Temat oświetlenia jest bardzo ważną częścią każdego projektu.  
Natrafiłam na lampy włoskich producentów i się nimi zachwyciłam - wzornictwem, bardzo innowacyjnym wykończeniem metalu, precyzją montażu i dopracowaniem detalu.  Firmy wciąż doskonalą swoje kolekcje lamp, modyfikują je by lampy były dopasowane w stylu do obecnych trendów.  Nad wzornictwem pracują projektanci, których sylwetki można zobaczyć na stronach producentów..  Atutem tych produktów  jest to, że kolekcje są wzorniczo spójne i są przygotowane w kompletach - lampy wiszące, sufitowe, kinkiety, stojące - daje to doskonały efekt aranżacyjny.  Mam mozliwość zobaczyć jak wyglądają w zrealizowanych wnętrzach i słyszę zawsze pozytywną opinię właścicieli na ich temat i dlatego mogę te produkty polecić z "czystym sumieniem".

Obydwie firmy poznałam jako rzetelne i terminowe, dbające o jakość swoich produktów . Przesyłane lampy są wzorowo zapakowane i na ponad 10 lat współpracy było tylko parę uszkodzeń transportowych i konieczna wymiana lampy lub klosza (na koszt producenta) .

W naszym serwisie lampyrustykalne.pl  staram się, najlepiej jak to możliwe, zaprezentować kolekcje, zdając sobie sprawę, że wielu z klientów nie będzie miało możliwości zobaczyć ich na żywo. Chętnie udzielę wszelkich podpowiedzi czy prześlę dodatkowe zdjęcia aby jak najdokładniej zaprezentować wybrane produkty.   Mogę również pomóc w doborze lamp, podpowiadając,  z doświadczenia,  jakie wybrać dla dobrego efektu wnętrza.

Dokładam wszelkich starań by zamówienie było zrealizowane jak najszybciej i najwygodniej dla klienta.

Zachęcamy do skorzystania z mojej oferty, będąc pewnym jakości i dobrego wzornictwa tych produktów.

IL Fanale - strona producenta: ILfanale.com
Ferroluce - strona producenta  ferroluce.it  


Zapraszam
Architekt Wnętrz Marzena Wieczorek       
                 zapraszam na  moją stronę związaną z zawodem projektanta wnętrz  :  www.meblesielskie.pl

SZTUKA WNĘTRZA MARZENA WIECZOREK
sklep@lampyrustykalne.pl
tel:  502 723 523,  505 133  232
Wróć do spisu treści